Vyhrajte robotický vysávač iRobot

Venujte sa cez prázdniny príjemnejším činnostiam, ako je upratovanie. Pripravili sme si pre vás letnú tipovaciu súťaž o šikovného pomocníka, ktorý sa o čistú žiarivú podlahu postará za vás.

Čím iRobot vyniká?

iRobot Roomba 896 je skutočne inteligentný prístroj, ktorý vám vďaka svojim vychytaným vlastnostiam ušetrí mnoho práce. Hravo si poradí so všetkými typmi podláh a kobercov, ktoré precízne vyčistí vďaka trojstupňovému systému AeroForce. Vďaka navigácii iAdapt mu neunikne ani omrvinka. Nečistoty navyše iRobot detekuje nielen opticky, ale tiež akusticky. Zberný koš je veľkokapacitný, takže nebude treba ho neustále vysypávať. Pre vaše úplne pohodlie sa navyše vysávač pyšní výklopným madlom pre ľahké prenášanie. Čerešničkou na torte je potom možnosť ho ovládať cez aplikáciu na smart telefóne.

iRobot
Súťaž o tento robotický vysávač prebieha až do 31. 7.

Ako sa zapojiť?

Zúčastniť se môže každý, kto na Bonami.sk, urobí objednávku a zaplatí ju platobnou kartou, rýchlym bankovým prevodom, bankovým prevodom alebo dobierkou. V takom prípade sa užívateľovi zobrazí tipovací formulár so súťažnou otázkou. Odoslaním odpovede je užívateľ zaradený do súťaže.

Aké sú pravidlá?

 1. Súťaž prebieha od 11. 6. 2018 od 00:00:01 do 31. 7. 2018 do 23:59:59.
 2. Hlavnú cenu vyhrá ten, kto si správne tipne alebo bude najbližšie k správnej odpovedi na súťažnú otázku uvedenú vo formulári po dokončení objednávky.
 3. Do súťaže je možné zapojiť sa opakovane – s každou objednávkou je možné do tipovacieho formulára vložiť nový tip.
 4. V prípade zhodných správnych alebo najbližších odpovedí rozhoduje skorší čas odoslania tipu.
 5. Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky na webe Bonami.sk.
 6. Do súťaže sa započítavajú iba objednávky, ktoré budú k 31. 8. 2018 evidované ako zaplatené, a to jednou z nasledujúcich platobných metód: platobná karta, rýchly bankový prevod, bankový prevod alebo dobierka, a nebudú zrušené alebo dodatočne vrátené.
 7. V prípade, že bude zvolená niektorá z platobných metód umožňujúcich účasť v súťaži, ale platba nebude k 31. 8. 2018 pripísaná na účet Bonami, objednávka sa do súťaže nezaraďuje.
 8. V prípadě vrátenia výhernej objednávky do 90 dní je výherca povinný vrátiť výhru na adresu usporiadateľa.
iRobot
iRobot Roomba 896

Kto se môže zúčastniť?

 1. Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov splňujúca podmienky týchto pravidiel.
 2. Účastník berie na vedomie, že ak je mladší ako 18 rokov, je povinný si zaistiť pre účasť v súťaži súhlas svojho zákonného zástupcu. Ak takýto účastník nebude schopný súhlas svojho zákonného zástupcu prekázať, stráca nárok na výhru v súťaži a výhra prepadá v prospech usporiadateľa.
 3. Účastník súťaže odoslaním svojho tipu po dokončenie objednávky vyjadruje súhlas so znením podmienok súťaže.

Prajeme veľa šťastia a tešíme sa na vaše tipy!

Leave A Reply

Navigate