VIDEO: Jednoduchý návod na domácu citrusovú limonádu

Vyrobiť domácu citrusovú limonádu nemusí byť žiadna veda! Tá naša je naviac bez pridaného cukru, takže vás 100% osvieži v tom najväčšom teple. Stačí keď sa pozriete na náš video recept a pustíte sa do toho krok za krokom s nami.

A nezabudnite svoje tipy na limonády tiež s nami zdieľať! Napríklad prostredníctvom Instagramu, alebo na Facebooku, vždy s hashtagom#letonaplno a #bonamisk. Už teraz sa tešíme!

Ingrediencie na domácu citrusovú limonádu, no i ďalšie letné tipy nájdete i v našom letnom plánovači, vďaka ktorému jednoducho zorganizujete vaše leto snov. Okrem toho sa v ňom ale môžete tešiť i na príjemnú zľavu na váš ďalší nákup na Bonami, či na vašu prvú jazdu taxíkom Liftago! Tak neváhajte a stiahnite si ho ZADARMO ešte dnes!

A aby bola vaša príprava drinkov ešte jednoduhšia, pripravili sme si zoznam vecí, ktoré i nám pomohli a zjednodušili výrobu. Inšpirujte sa!

1. Sklenice s víčkem a brčkem Home Made, 450 ml, 2. Forma na led QuickSnap Plus, modrá, 3. Odšťavňovač Baker, 4. Karafa Home Made, 1 l, 5. Balení 25 papírových brček Black Heart, 6. Šéfkuchařský nůž Master, 20 cm, 7. Prkénko Jamie Oliver, 8. Nerezová miska Indian Flavour, 15 cm
1. Pohár s vrchnákom a slamkou Home Made, 450 ml, 2. Forma na ľad QuickSnap Plus, modrá, 3. Odšťavovač Baker, 4. Karafa Home Made, 1 l, 5. Balenie 25 papierových slamiek Black Heart, 6. Nôž šéfkuchárov Master, 20 cm, 7. Doska na servírovanie syrov Jamie Oliver, 8. Miska z nehrdzavejúcej ocele Indian Flavour, 15 cm

Leave A Reply

Navigate