Sezónna súťaž o knihu Zahrada síly!

Jún je už za dverami a s ním prichádza čas intenzívneho vysedávania na čerstvom vzduchu. Ak si najradšej užívate teplé dni doma na dvore a chcete okolie svojho domu či chalupy ešte viac zvelebiť, súťaž o knihu Zahrada síly je práve pre vás. Odpovedzte na jednoduchú otázku nižšie a inšpiratívne čítanie môže byť vaše!

Spoznajte európsku verziu známeho Feng šuej! Foto: Bonami.sk

Feng šuej po našom

Asi každý z nás počul o čínskom učení Feng šuej, ktoré sa snaží o dosiahnutie harmónie v priestore, ktorý obývame. Menej známa je jeho európska verzia nazývaná geomantia. Tá sa tiež snaží o príjemné a prirodzené spojenie prírody, architektúry a našich domovov. Kniha Zahrada síly vám bližšie predstaví okolie, v ktorom sa denne pohybujete a napovie, ako ho vylepšiť, aby ste sa v ňom cítili čo najlepšie.

Preneste si kúsok záhrady rovno do kuchyne! Foto: Bonami.sk

Čo sa v nej dočítate?

Kniha fínskeho autora Heiko Hähnsena sa v 5 kapitolách dotýka rôznych tém, ktoré ste určite riešili už aj sami. Venuje sa tvaru pozemku a jeho štruktúre, vode, využitiu kameňov ale aj záhradnému nábytku z rôznych materiálov. Bližšie vám predstaví fungovanie rastlín a stromov, ale aj to, ako si môžete zvelebiť vchod do domu či využiť živé ploty.

Knihu do súťaže venovalo nakladateľstvo Kazda.

Vyplňte formulár nižšie:

1 Comment

  1. Anna Rezáková Reply

    Mám rada pokoj a kĺud,takže kedy móžem,utekám do mallého domčeka po rodičoch.Treba mi tam milión vecí porobiť,opraviť,ale zbožňujem to tam.
    Táto knižka by bola super inšpiráciou!!!

Leave A Reply

Navigate