Silvestrovské perličky zo zákulisia Bonami

Viete, ako sa hovorí: aj majster tesár sa občas utne. My nie sme žiadnou výnimkou a ako dôkaz prinášame hŕstku úsmevných situácií, ktoré sa nám počas roka pritrafili. A prípady, čo najprv spôsobili stres, sú teraz už len vtipné perličky v našich kruhoch. Presvedčte sa sami! 🙂

ajtaci 1
S úsmevom ide vždy všetko lepšie! Foto: Bonami, september 2016

O newslettri, čo sa príliš ponáhľal

Piatky sú pre nás často najťažšími dňami v týždni a tak sa raz sa kolegyni Martine z toho všetkého zamotala hlava a sobotný newsletter vám odoslala už v piatok. Problém bol, že nové kampane stále neboli viditeľné a vy ste sa mohli pozerať akurát na pekné úvodné obrázky. Aj to sme však rýchlo opravili a kampane pre vás otvorili skôr!

Teambuilding v parku Stromovka nás nabil novou energiou. Foto: Bonami
Teambuilding v parku Stromovka nás nabil novou energiou. Foto: Bonami, máj 2016

Pieseň pre dodávateľa

Pred tým, než vám novú kampaň ukážeme na stránkach, pošleme finálnu podobu dodávateľom. Vo vianočnom období má toho každý až nad hlavu a tak sa kolegyni Katke stalo, že namiesto odkazu na kampaň dodávateľovi poslala YouTube odkaz s dojemnou pesničkou lokálneho kolumbíjskeho umelca. Tomu hovoríme originálny spôsob utužovania obchodných vzťahov!

Počas akcie Lemarket sme sa s mnohými z vás spoznali osobne. Foto: Bonami
Počas akcie Lemarket sme sa s mnohými z vás spoznali osobne. Foto: Bonami, máj 2016

Ehm, nie sme tu pre vás…

Denne s vami prehovoríme hodiny na telefóne a napíšeme stovky e-mailov. Pri tomto tempe sa nám občas popletie jazyk alebo prsty a vy ste si tak od kolegyne Niky mohli v správe nájsť túto milú vetu: „Ak by ste čokoľvek potrebovali, nEpíšte nám.“

Nekonečné riadku kódu sú super výzvou!
Naši ajťáci vo svojom takmer domácom prostredí. Foto: Bonami, september 2016

Lampa alebo prapodivný chameleón?

Na prvý pohľad by ste povedali, že to je stojacia lampa. Náš popisok však dosvedčí, že nie je všetko ako sa zdá! Náš copywriter Karel totiž o lampe napísal, že je svojimi rozmermi vhodná na pracovný stôl a v balíčku ju dostanete aj s výplňou. Ďalšou zaujímavosťou je aj to, že má na sebe hrnčeky a pýši sa ručnou výrobou. Ako na to kolega prišiel? Náš systém jednoducho spojil niekoľko produktov do jedného a vytvoril nám dizajnového chameleóna!

Je to naozaj lampa? Popisky naznačujú niečo iné... Foto: Bonami
Je to naozaj lampa? Popisky naznačujú niečo iné… Foto: Bonami

2 komentáre

  1. Dufam, ze na moje maily mi odpoveda ten pekny psik z tretej fotky. 🙂

    • Psík sa volá Shari a aj keď na maily odpovedať zatiaľ nevie, spokojne pobehuje medzi našimi stolami 🙂

      Ďakujeme za komentár a prajeme krásny deň,
      Martina

Leave A Reply

Navigate