Premena predsiene našej Creative Hunter Evky

Predsieň je prvé miesto, ktoré vás doma privíta po dlhom, náročnom dni a je to prvá vec, ktorú vidia všetky vaše návštevy. Nepodceňujte preto jej vybavenie a výzor, neberte ju len ako funknčný priestor. Predsieň, to je predsa brána do vášho kráľovstva! Rovnako k nej pristupuje i naša Creative Hunter Evka, ktorá sa nechala inšpirovať našim Letom plným premien a pustila sa do svojej malej rekonštrukcie.

“Naša predsieň nebola zlá, ale steny už boli trochu odreté, samolepka s mapou sa odliepala a kútik so šperkami bol zahlcený všetkým možným. V predsieni sme mali celkovo neporiadok, a tak to chcelo nielen trochu farby, ale i organizácie. Predsa len je to hneď prvá miestnosť, ktorú vidí každá návšteva a ktorá vás privíta, keď prídete po dlhom dni domov z práce. Chceli sme preto miesto, ktoré nás bude baviť a bude pekne zorganizované,” prezradila nám Eva.

1

Na ľavo sú  fotografie pred premenou a na pravo po premene.

A tak sa s priateľom pustili do premeny predstiene, ktorej dominuje tapeta od značky Roomblush s veľmi jednoduchým, no napriek tomu zaujímavým motívom.

“Stenu, na ktorej bola pred tým mapa, sme sa rozhodli vytapetovať. Vybrali sme tapetu Roomblush – páčil sa nám nielen jej vzor, ale tiež nás nalákal aj popisok, ktorú sľuboval, že aplikácia bude jednoduchá,” hovorí Eva. A to si na vlastnej koži overila. Tapetovanie totiž bolo na celej rekonštrukcii to najľahšie. Tapeta, ktorú si Eva zvolila bola rozdelená na 4 pásy, ktoré stačilo len nastrihať podľa predlohy. Potom už chýbalo len lepidlo na steny a samotné lepenie. Vzory na seba krásne naväzujú, takže práca s nimi je naozaj veľmi jednoduchá. Dokonca sa jednoducho podarilo vystrihnúť i priestor na telefón a zásuvky.

2

So svetlosivou tapetou a lepšou organizáciou sa predsieň viditeľne presvetlila.

3

Aplikácia tapety bola jednoduchá, a tak Eva s priateľom hravo zvládli vystrihnúť i priestor na telefón a zásuvky.

I šperky a kabelky, ktoré Eva tak rada nosí, dostaly nové miesto. “Na stenu sme dali obyčajné poličky a tie som potom nadekorovala pomocou mojich obľúbených šperkov, knižiek a parfémov. Oproti poličkám je veľké zrkadlo, takže sú šperky na správnom mieste. Rovnako potrebovala doladiť i stena s kabelkami. Tá mala pred tým zle rozmiestnené háčiky, a tak boli tašky na sebe veľmi na kope a nevynikli. Preto sme všetky háčiky dali preč, stenu presne pomerali a namontovali nové. Teraz je už aj tento kúsok predsiene ideálny a vhodne usporiadaný,” pochválila sa.

4

A čo bolo na premene to najťažšie? “Jednoznačne upratovanie! Torchu sme totiž zanedbali úpravu priestoru pred maľovaním, takže sme potom museli všetko umývať a odstraňovať starú farbu. Ale stálo to za to. Chodba je teraz vďaka svetlosivej farbe krásne presvetlená a drevená farba dverí tak pekne vyniká. Priestor je teraz tiež lepšie usporiadaný a vďaka tapete má konečne šmrnc,” uzatvára Eva.

5

1.Tapeta Dots Grey | 2. Set náhrdelníkov a náušnic Fae Bananas | 3. Náhrdelník Livia Bananas | 4.Hudobný plagát Oh I Wanna Dance | Bonami.sk

Ak túžite po podobnej premene, zavítajte na Bonami.sk, kde nájdete všetko potrebné pre zvelebenie vašich stien.

Leave A Reply

Navigate