Moleskine a 5 dôvodov prečo ho všetci milujú

Legendárnu značku diárov, kalendárov a zošitov netreba dlho predstavovať. Po celom svete má totiž nespočetné množstvo skalných fanúšikov, ktorí každý rok netrpezlivo čakajú, kedy konečne znovu budú môcť svoju novú srdcovku a začať nový rok pekne zorganizovane. Ak ste ale predsa len s Moleskine ešte nemali tú česť, teraz je ten správny čas to zmeniť. Práve teraz ich výrobky nájdete i na Bonami! A prečo sme si ich tak veľmi zamilovali i my?

1. Nesmrteľná klasika

Klasické jednofarbné zápisníky Moleskine majú čistý a jednoduchý, no i napriek tomu štýlový dizajn. Nebudete musieť mať strach svoj zošítok (diár, či skicár) vytiahnuť v kancelárii, v kaviarni, či na pracovnej schôdzke.

2. Raj pre milovníkov papierníctiev

Ak máte záľubu v krásnych diároch, zošitoch, či písacích potrebách, u Moleskine si určite vyberiete. Ich ponuka je naozaj bohatá! Nájdete tu klasické zápisníky a zošity, diáre, skicáre, či notesy. Existujú i špeciálne Moleskine Passions, ktoré sú zamerané na vaše záujmy. Do tých si môžete zapisovať obľúbené knihy, recepty, či filmy. Na výber sú i cestovateľské, fitness, či vieracie denníky. čas od času sa objaví i limitovaná edícia, ktorá vždy ide ruku v ruku s aktuálnymi svetovými fenoménmi (napr. kolekcia Star Wars). Nás zaujali hlavne kolekcie rodinky Simpsonovcov, či Malého princa.

Moleskine
Zdroj: Moleskine
Moleskine
Zdroj: Moleskine

3. Papier až na prvom mieste

Aj keď má Moleskine vskutku veľa nepopierateľných kvalít, papier je snáď tou najdôležitejšou! Je síce na pohľad veľmi tenký, ale neobsahuje kyseliny, ktoré by časom spôsobovali jeho rozpad. Budete tak mať istotu, že si vaše denné záznamy, myšlienky a nápady budú môcť prečítať i vnúčata vašich vnúčat. Teda pokiaľ svoj denník nevyhodíte… ale kto by to vlastne robil?!

4. Srdcovka slávnych maliarov a spisovateľov

Moleskine produkty boli vždy po ruke i takým velikánom, akými boli Ernest Hemingway, Vincent Van Gogh a mnohí ďalší! A vy teraz môžete patriť medzi nich tiež!

Moleskine
Zdroj: Moleskine

5. Viac než len zápisník

Moleskine je dokonale multifunkčný. Poslúži vám nie len ako klasický zápisník, ale i ako podložka pod hrnček s horúcim nápojom, zátišie na vašom pracovnom stole alebo i ako neodmysliteľný prvok pre fotky na Instagram.

Moleskine
Zdroj: Moleskine

A aký je váš Moleskine príbeh? Máte medzi zápisníkmi a diármi svojho favorita? Ak stále nie, skúste si vybrať v našej aktuálnej kampani!

Leave A Reply

Navigate