Letošenie štartuje: Vybavte sa na prázdniny

S nástupom krásneho júnového počasia konečne prichádzajú prázdninové prípravy a my nemôžeme myšlienky na zaslúžené letné leňošenie dostať z hlavy. Bez čoho sa toto leto rozhodne nezaobídeme? Čo berieme so sebou k moru, a ako pripravíme na slnkom prežiarené dni svoje záhrady a balkóny?

Nasledujúce týždne venujeme na Bonami nášmu obľúbenému letošeniu. Nachystali sme si pre vás veľa pohodovo ladených kampaní, ktoré vám ponúknu všetko, čo sa vám pri teplých letných dobrodružstvách bude hodiť.

Létošení na pláži
Letošenia na pláži sa nemôžeme dočkať

Začali sme do detailu premysleným výberom nábytku, doplnkov a dekorácií pre osviežujúce leňošenie v pohodlí vlastného balkónu alebo terasy. Dali sme si záležať na tom, aby boli produkty nielen krásne, ale tiež praktické. Vyberať si budete môcť z kúskov, ktoré sú plne funkčné bez toho, aby zaberali veľa miesta.

Chystáme tiež poriadku dávku produktových tipov pre všetkých, ktorí si potrpia na stolovanie na čerstvom vzduchu. Kto by totiž nemiloval kombináciu lahodného jedla a harmonického zelenou prekypujúceho okolia?

A pretože k letu neodmysliteľne patrí tiež grilovanie, zameriame sa aj na šikovných pomocníkov, ktorí z vás bezpochýb urobia majstra grilovania.. Kvalitný gril je základ úspechu!

Sezóna zahradních párty je v plném proudu
Sezóna zahradných párty je v plnom prúde

Nezabúdame ani na vodné radovánky. Či sa chystáte navštíviť exotické destinácie alebo si budete hovieť pri vlastnom bazéne, nájdete si u nás to svoje. Tešiť sa môžete na úžasné nafukovačky, ktoré vám poskytnú komfort a dodajú štýl. Nehovoriac o tom, aké sú fotogenické.

Predpoveď počasia sľubuje, že nás počas prázdnin bude neúnavne hriať slniečko, preto je potrebné myslieť aj na ochranu zraku. Už teraz u nás môžete vyberať z veľkého množstva slnečných okuliarov, a my sľubujeme, že ponuka sa ešte rozrastie.

Plánujete sa vydať k moru? Potom vás môžeme nalákať tiež na kampaň venovanú plážovým nezbytnostiam. Nájdete v nej všetko, čo sa vám bude pri odpočinku na piesku hodiť.

Na záver máme dobrú správu pre všetkých nadšených výletníkov. Letošenie síce iba začína, u nás ale nájdete vybavenie na dovolenku po celý rok. Mrknite napríklad na naše kufre alebo vybavenie pre vášnivých cestovateľov.

Ako sa tento rok chystáte tráviť prázdniny? Podeľte sa o to s nami.

Leave A Reply

Navigate