Leto v kuchyni: Objavte recepty od foodbloggerky ReBarbory

Ste fanúšikmi poctivo pripraveného jedla tak ako my? August na Bonami sa ponesie v duchu kvalitného jedla, ktoré sme si pre vás pripravili v spolupráci s foodbloggerkou Barborou. Tá je pyšnou autorkou blogu ReBarbora, kde pravidelne prináša zdravé vegánske recepty. Tak si poďte užiť spolu s nami leto v kuchyni.

Každú stredu sa môžete tešit na jeden letný recept, ktorý bude sprevádzaný výberom produktov od Barbory. Môžete sa tešiť na nepreberné množstvo riadov, vychytávky na varenie či profesionálnu kuchynskú výbavu.

Barbora vo svojom živle
Barbora vo svojom živle

Už dnes sa môžete tešiť na recept na osviežujúcu melónovú limonádu, ktorý nájdete v inšpiratívnej kampani. Nenáročná príprava v kombinácii s vodnatou dyňou z nej robí favorita do horúcich dní alebo pri leňošení pri vode.

Krásna melónová limonáda
Osviežujúca domáca limonáda

Skvelou správou pre nás je, že každý recept pre nás Barbora pripravuje v zdravej verzii. Bývalá vegetariánka postupne presvedčila svoje chuťové bunky a stala sa vegánkou. Sledovať zákulisie prípravy chutných a zdravých receptov, ktoré rešpektujú prírodu môžete na jej krásnom blogu.

A na aké recepty sa môžete tešiť v ďalších týždňoch? Už ten budúci vám prinesieme recept na zdravý a ľahký šalát, ktorý je priam ideálny do sparného leta. Malú ochutnávku pre vaše oči však pre vás máme už teraz 🙂

Zdravý šalát na budúci týždeň
Zdravý šalát s repou

A čo druhá polovica mesiaca? Zatiaľ vám prezradíme iba to, že si na svoje prídu milovníci sladkého a taktiež vášniví majstri od grillu. To si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Leave A Reply

Navigate