Užite si s nami leto naplno!

Leto je konečne tu! A či už máte prázdniny, alebo dlho naplánovanú, vytúženú dovolenku, alebo sa tešíte na dlhé letné večery, záhradné párty a viac času stráveného so svojimi blízkymi, určite sa už nemôžete dočkať! My sme na tom totiž úplne rovnako a preto sme sa rozhodli tento rok leto nepodceniť a využiť ho na 100%.

Počas celého roka má každý z nás veľa práce, veľa stresov, nedostatok voľného času a relaxu. Je teda na mieste, aby sme si odpočinok v lete užili a nabrali sily na ďalšie mesiace. A nemáme tým na mysli odpočinok len fyzický, ale aj psychický – veď hlava nám pracuje bez prestania a je dobré niekedy vypnúť. Buďte teda trošku sebecký, nájdite si čas na svoje záľuby a sami na seba. Odreagujte sa, vyskúšajte veci, na ktoré bežne nemáte čas a užívajte si každý jeden moment.

Vieme, že sa to ľahšie píše než realizuje, veď len málokto z nás si môže dovoliť vypnúť počítač na dva mesiace a odísť na opustený exotický ostrov na druhý koniec sveta. Preto sme sa v Bonami rozhodli to tento rok urobiť inak! V spolupráci s ilustrátorkou Aničkou Jiroutovou sme pripravili špeciálny kalendár určený len na toto leto. Pripravili sme ho pre vás, ako darček, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť na našich stránkach a naplánovať si doňho leto svojich snov!

Leto naplno

Okrem toho, že vám kalendár svojimi ilustráciami, ako z detskej knižky, bude zlepšovať náladu, skrýva i pár prekvapení – zľavový kód na nákup na Bonami vo výške 4 eurá a kód na prvú jazdu s Liftagom vo výške až 10 eur. A neváhajte svoje zážitky hlavne zdieľať – veď tá najväčšia radosť sa dostaví až vtedy, ak sa s ňou podelíte! Nezabudnite teda fotky z vášho leta snov označovať #letonaplno!

A to ale nie je všetko! 

Keďže sme vám chceli leto zjednodušiť a spríjemniť čo najviac, pripravili sme pre vás i tématické kampane, ktoré vás svojim štýlom nalákajú na príjemné aktivity, ktoré nesmiete v lete vynechať. Sú to naše tipy, ktoré, veríme, že dopomôžu k tomu, aby ste sa na konci augusta cítili odpočinutý, ako fyzicky tak i psychicky, a aby ste boli plní nových síl.

Naše rady a tipy od srdca teda sú:

1 -> Nemajte výčitky!

Veď na čo sú výčitky? Niekedy si aj vy musíte urobiť radosť. Buďte chvíľu sebeckí a doprajte si niečo, po čom už dlho túžite! Či novú výbavu do kuchyne, kabelku, wellness pobyt, či len večer sami so sebou. Nebojte, nikto sa na vás nebude hnevať a vám to len prospeje. A že nanuky majú veľa kalórií a cukru? Veď ich aj tak celý rok nejete – takže žiadne výčitky!

1
Kožená kabelka Wink, modrá; Modrý päťradový náramok z pravej kože s perlami Lucie & Jade; Zmrzlinovač Zoku Ice Cream, tmavo modrý

2 -> Trávte viac času vonku!

Kedy, ak nie v lete? Ak nemáte radi slnko a horúčavy, tak výjdite von podvečer a užívajte si teplý vánok, studeneé pivo a letné kino. A ak naopak ste milovníkom slniečka, tak nie je na čo čakať – bronz sa sám neuloví! Čerstvý vzduch a červeň v líčkach vám urobia dobre!

2
Tmavomodrá pikniková flísová deka Coastal Breton; Poklop na gril LotusGrill XL; Piknikový set Coastal Breton pre 4 osoby

3 -> Užívajte si vodu!

Domáce limonády nikdy nechutia lepšie ako ľadovo vychladené po horúcom dni! Jedine možno na deke pri bazéne, či priehrade. Nezabúdajte na pitný režim a nebojte sa kúpania. Pretiahnete si celé telo a ak máte mindráky z toho, ako po zime vyzeráte v plavkách, tak to vôbec neriešte. Určite v nich na pláži budete vyzerať lepšie, než v kožuchu!

3
Forma na ľad Mr. Penguin; Fľaša Eva Solo Black, 0,5l; Fatboy slnečník Bouqetteketet, so stojanom

4 -> Spite, spite… a ešte raz spite!

Poobedný pol hodinový spánok niekdy nechutil lepšie než v lete! Veď pri tej horúčave to ani inak nejde. A ak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí majú aspoň pár dni voľna, tak ich strávte bez budíku! Nerobte si žiadne veľké plány a vyspite sa do ružova! Ak si myslíte, že dlho spia len lenivci a že po dlhom spánku nestihnete všetko, čo ten deň máte naplnánovaé, tak sa plynule vráťte k bodu č. 1  a nemajte žiadne výčutky!

4
Sada 2 obliečok na vankúš Bagru; Prehoz Belinda Gold; Pyžamo Sinclair, veľ. M

5 -> Zostaňte doma! 

Vezmite si voľno na predĺžený víkend, zabarikádujte sa doma, vypnite pripojenie k internetu a zalezte si s knižkou do postele. Príjemný letný vánok, rozvliate závesy, ticho a kľud od okolitého sveta môžu mať niekedy lepší efekt než to najdrahšie SPA. Venujte sa sami sebe, alebo dožeňte ten vzácny čas so svojimi najbližšími, na ktorý sa počas roku často zabúda.

5
Stojacia lampa Tripod Britop, čierna/prírodná; Knižnica Delta 003 Pure Black; Kreslo Noir Chair, tmavo sivé

6 -> Resetujte hlavu i telo!

Ako? Budete sa diviť, ale oboje jednou ranou zvládnete jednoducho – fyzickými aktivitami všetkého druhu. Cez pracovný rok nemáme často čas a príležitisť na aktívny pohyb a tak to poďme dohnať! Choďte na výlet, choďte si zaplávať, alebo skúste zájsť ku rodičom na záhradu a niečo zasadiť, alebo s deťmi niečo pekné vyrobte. Manuálna práca má naozaj niečo do seba!

6
Župan Pure Basalt, veľ. XXL; Sviečka Vesper 60 hodín – céder, santal, vanilka, feferónka; Prírodná kefa do kúpeľne Lovisa 17 cm, konské vlasy

7 -> Cestujte a spoznávajte!

Nemusíte ísť na druhý koneic sveta aby ste nazbierali zážitky na celý život! Ak máte možnosť navštíviť exotické miesta tak hurááá do toho! No ak vám to tento rok z akéhokoľvek dôvodu nevyjde, to neznamená, že musíte sedieť doma. Víkendové výlety vám predsa nikto nezakazuje! Priznajte si – poznáte naozaj všetky tajné kúty Slovenska? A kedy naposledy ste boli na tom tajnom mieste v lese s vodopádom, kde vás bral váš starý otec? No tak vidíte! Zabaľte Horalky a rožky so syrokrémom, pozvite so sebou kamarátov a môže sa vyraziť!

7
Ploskačka Flask, 175 ml; Sada pre cestovateľov Adventure Journal; Prenosný reproduktor Tin Speaker

8 -> Spestrite si bývanie!

Veľa ľudí využíva voľné dni i na upratovanie a triedenie vecí. Raz za čas sa predsa len oplatí urobiť poriadny poriadok v domácnosti a vyhodiť nepotrebné. Ak sa vám to podarí, dobre vám padne i vaše bývanie následne oživiť, doplniť niečím novým. Či už zvolíte väčší nábytok, alebo doplnky akými sú koberce, textil, či obrázky, budete mať určite príjemný pocit a domov sa budete tešiť ešte viac!

8
Koberec Monaco Taupe, 120×170 cm; Drevený stolík Dutchbone Geo; Autorský plagát od Lény Brauner Podpaľačka, 40×40 cm

A aj keď sa po lete budeme musieť znnovu vrátiť do „reality“, nezúfajte! Veď každý večer, každý víkend si nakoniec môžeme urobiť výnimočným a to aj bez nápomocného kalendára! A keď už nič iné, nezabudnite, že sa na konci augusta už budeme môcť začať znovu tešiť na Vianoce 😉

Leave A Reply

Navigate