Svetlá kúpeľňa, domáce wellness snov

Tiež sa vám už stalo, že ste sa na dovolenke zamilovali do hotelovej kúpeľne? Žiarivá čistota, odvážne detaily a nápaditosť, na ktorú si v „normálnom bývaní “netrúfate? To, čo vás nadchlo v zahraničí, si bezbolestne môžete preniesť aj k sebe domov. Privítajte panenskú bielu, doplňte ju lesklými prvkami a drevom a wellness kúpeľňa je vaša!

svetlá kúpeľna farebná paleta

Biela navždy

Biela farba so sebou spája vyššie nároky na údržbu, no aj to s tým sa viete ľahko popasovať. Nemusíte mať biely obklad, rovnako sviežim dojmom budú pôsobiť menšie doplnky. Práve na nich sa môžete hrať s kontrastami. Vyskúšajte hladký porcelán na stojane na kefky a dávkovači, no doplňte ho matnou dózičkou.

umývadlo kúpeľňa

svetlé doplnky kúpeľna1. Podložka Riva 2. Dávkovač Oscar 3. Dóza Ribba

Vymeňte plast za drevo

V našich kúpeľniach sme si ľahko zvykli na praktické plastové alebo pochrómované stojančeky či držiaky. Nehovoríme, že sa ich máte všetkých zbaviť, ale skúste ich doplniť prvkami prírody. Keďže je drevo náchylnejšie na opotrebenie, majte vždy po ruku suchú handru, ktorou zotriete kvapky či menšiu kaluž. Navoskované či nalakované drevo sa vám odmení príjemnou teplosťou a antibakteriálnymi vlastnosťami. A keďže sa ľahko rozkladá, šetrí aj prírodu.

Drevo v kúpeľniDrevo je ekologické a navyše príjemne teplé.

1. Odkladací box Mezza 2. Stojan na osušky Branch 3. Prírodná kefa na telo Iris Hantwerk

Hebké pohladenie

Žiadna kúpeľňa nie je kompletná bez nadýchaných textílií. Tentokrát sme siahli po krémové a prírodné odtiene. Aj po viacnásobnom praní ostávajú dlhšie ako nové a navyše s drevom prirodzene ladia. Ak sa bojíte prílišnej utlmenosti, radíme variantu s prúžkami, vzormi alebo nestarnúcu bielo-sivú kombináciu.

svetlá kúpeľňa
Prírodné tóny textilu vydržia dlho ako nové. Styling: Monika Kořínková
textil v kúpeľni
1. Hammam uterák Jolie 2. Sada uterákov Face 3. Predložka White

Leave A Reply

Navigate