Bielo-modrá kuchyňa je všetko, len nie nudná!

Modrá upokojí, biela je vždy elegantná. Vaša kuchyňa nimi určite nepohrdne, o to viac, keď ich namixujte do tradičných aj ultra moderných doplnkov. Každé varenie sa stane gurmánskym pôžitkom pre vaše chuťové bunky aj oči!

Dózy a dózičky

Kuchyňa je jedným z najvyťaženejších miest doma a neustále ju dopĺňame o nové veci. Raz je to korenie, inokedy cestoviny, zásoba čajov… Udržte ju v maximálnom poriadku a čistote vďaka praktickým dózičkám. My sme zvolili plechovú variantu vo svetlej farby. Ich lakované prevedenie pekne doplnilo lesklú stenu a moderné nápisy pridali na hravosti.

Modrú a krémovú môžete doplniť aj výraznou oranžovou. Styling: Monika Kořínková
biele a maslové dózy
1. Dóza Living Nostalgia 2. Dóza RigTig 3. Dóza Kitchen Craft

Nie mamkin, váš cibuľák

Vyrastali ste v domácnosti zaplavenej klasickým cibuľovým vzorom? Priblížte si spomienky na detstvo s touto nesmrteľnou bielo-modrou kombináciou, no pohrajte sa so vzormi. Obmeňte lístočky, púčiky a kvietky. Vďaka tomu si môžete užívať milovanú klasiku bez akejkoľvek staromódnosti.

Bielo-modré servírovanie
Bielo-modrých vzorov v kuchyni môžete vyskúšať nespočet. Styling: Monika Kořínková
1. Tanier Vintage Indigo 2. Miska Spot 3. Tanier Amanda

200-ročná tradícia menom Mason Cash

Ak ste zanietení pekári, vo vašej výbave určite nechývajú misky rôznych veľkostí. Jedna na suché ingrediencie, druhá na vajíčka, tretia na finálne zmiešanie. My sme našli záchranu v podobe doplnkov Mason Cash. Pochádzajú z Anglicka, kde sú už po dve storočia vyrábané overenými postupmi, ktoré nesklamú ani tých najskúsenejších cukrárov.

Kameninová misa Mason Cash
Kameninové misky Mason Cash sa nezmenili už od roku 1800. Styling: Monika Kořínková
Riad a nádoby Mason Cash
1. Kameninová misa Baker Lane 2. Forma na dezerty 3. Kameninová misa Forest Stone

Leave A Reply

Navigate