Tradične netradičné Vianoce!

Je zdobenie stromčeka vaša obľúbená disciplína? Tieto tipy budú určite pre vás! Ozdobte si sviatočný stôl adventným tanierom, lampáše rozsvieťte vianočnou dekoráciou alebo si vytvorte tú pravú sviatočnú atmosféru s kúzelnými svetielkami.

1. Adventný tanier

0
Vyskúšajte netradičný adventný veniec. Styling: Monika Kořínková
Screenshot_1
1. Podnos Katie Alice 2. Podnos Parlane 3. Podnos na tortu Athezza

Veľký tanier alebo podnos nemusí slúžiť iba pre potraviny, môže z neho vzniknúť pomyselný adventný veniec. Rozmiestnite naň sviečky, okolo rozprestrite ozdoby podľa vlastných predstáv a krásna adventná dekorácia je svete!

2. Ozdoby zo stromčeka na stôl

Screenshot_2
Vianočná stráž a hviezdičky kraľujú sviatočnému stolu. Styling: Monika Kořínková

Vianočné ozdoby nepatria len na stromček, skrášlite si tiež svoj sviatočne prestrený stôl, máme pre vás pár tipov! Istia to hviezdičky, vianočná strážborovicové šišky, ale aj  svetelná alebo dekoratívna reťaz. Dolaďte výzdobu podľa jedálenského setu a vianočné hodovanie môže začať.

collagedfsdf
1. Sada ozdôb stráž 2. Dekoratívne hviezdy 3. Girlanda Pom Pom 4. Sada vianočných dekorácií 5. Svietiaca led reťaz
Screenshot_13
Ligot ozdôb a svetlá sviečok, to sú Vianoce. Styling: Monika Kořínková

3. Lampáše a poklopy na scénu

collage_lucerny-768x1024
1. Lampáš KJ Collection štvorec 2. Lampáš KJ Collection čierny 3. Lampáš KJ Collection malý

Lampáše? Áno! A nielen na osvetlenie, ale aj ako perfektné vianočné dekorácie, vložte do nich pár ozdôb, na vrchnú časť lampáša priložte pár smrekových vetvičiek, ktoré pripevnite dekoratívnou mašľou. Máte doma tieto krásne sklenené dózy alebo poklopy? Ak nie, u nás ich nájdete! Vložte do dóz ozdôbky podľa svojich predstáv a skrášlite si stôl či akékoľvek miesto u vás doma.

0 (3)
4. Sklenený poklop Bell 5. Dóza na sušienky 6. Sklenená dóza Giara 7. Sklenená misa na cukríky

4. Svetielková mánia

0 (4)
Detail prírodnej drevenej hviezdy. Styling: Monika Kořínková
0 (6)
1. Svietnik Jolipa 2. Lampáš s LED svetielkami

Svetiel a sviečok cez Vianoce nie je nikdy dosť. Tu je pár tipov, ako ich použiť. Svetelnú reťaz môžeme vložiť do veľkého skleneného svietnika medzi sviečku, ktorá je dekoračná a rozsvieťte iba svetielka.

5. Svietnik? Stromček!

Tento svietnik môžete ozdobiť podobne ako na našej inšpirácii, môžete si vybrať z našich vianočných ozdôb a dekorácií. Pretože je potrebná ešte mašlička, pripravili sme si pre vás návod ako ju vytvoriť. Potrebujete stužky, šikovné ruky, trochu trpezlivosti a je to! Takéto mašličky môžu zdobiť nielen stromček, ale aj darčeky pre vašich najmilších.

0 (5)

0 (7)
1. Svietnik stromček 2. Sada 6 vianočných ozdôb 3. Sada 4 vianočných dekorácií 4. Závesná hviezda Parlane 5. Sada 4 sklenených vianočných ozdôb 6. Sada 2 vianočných gúľ 7. Vianočné ozdoby Novoform 8. Stuhy Nordic 9. Stuhy Botanical

Za článok ďakujeme Monike Kořínkovej, ktorá žije dizajnom, obdivuje architektúru, oceňuje kávu, miluje jedlo. Je hlavou v oblakoch, tak trochu puntičkár a má veľké sny.

Leave A Reply

Navigate