Slovenská Javorina očarí vaše zmysly

Stačí jeden nádych a ocitnete se uprostred lesa na Slovensku. Jeden dotyk a pocítite živú krásu dubového dreva. Masívny nábytok Javorina si získa vaše srdce a očarí zmysly. Pokochajte sa úplne novou kolekciou, ktorú máme na Bonami prvýkrát!

Kvalitní nábytek Javorina s konzervativně nadčasovým designem.
Masívne drevo je štruktúrované a už v prirodzenom stave vykazuje veľké rozdiely vo farebnosti a vzorovaní.

Kúzlo voňavého stromu

Europský dub se dlhodobo využíva všade tam, kde se očakáva trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším podmienkam a harmonická štruktúra výsledného výrobku. Výrobky z dubu dôstojne starnú a spracované sú rovnako majestátne ako stromy samotné.

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.
Celý výrobný proces ostáva v rukách slovenských remeselníkov.

So svojou viac ako 70-ročnou tradíciou patrí Javorina k najvýznamnejším výrobcom masívneho nábytku v strednej Európe. „Dubové drevo zo slovenských lesov a americký orech pretvárame klasickými postupmi,“ dodávajú zástupcovia spločnosti. Dnes svoj nábytok distribuujú do Holandska, Veľkej Británie, Nemecka, Dánska, Talianska a dokonca aj Austrálie.

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.
Každý kúsok Javorina pochádza z obnoviteľných lesov.

Konzervatívnosti sa neboja

Stolári Javoriny sa neboja priznať, že su v mnohých smeroch konzervatívni. Majú na to totiž dobrý dôvod. Vďaka tomu, že využívajú overené konštrukcie, trvanlivé materiály aj komponenty, majú ich diela záruku naozaj dlhej životnosti. Ruka v ruke s ňou ide aj jednoduchý, ale precízny dizajn , ktorí vedia oceniť nielen zákazníci, ale aj odborníci. Tí značke udelili už mnoho ocenení na výstavách po celom svete.

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.

Okrem sériovo vyrábaného nábytku ponúka Javorina tiež možnosť komplexných interiérových riešení – nábytok na mieru pre súkromné ​​domy či komerčné priestory. Všetok nábytok sa tvorí až po jeho objednaní, takže ani pri sériovej výrobe sa nemusíte báť nudnosti a uniformity.

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.

Súčasný dizajn, sila tradičného remesla a prírodný spôsob povrchovej úpravy masívneho dreva olejovaním a voskovaním predurčujú kúsky Javorina k úspechu. Svojich spokojných zákazníkov si značka dokázala nájsť aj medzi náročnými zákazníkmi, ktorí hľadajú modernosť a vysokú úžitkovú hodnotu.

Spätí s prírodou

Pre niekoho to môže znieť ako prvoplánové klišé, no Javorina má hlboký vzťak k prírode vo svojom DNA. Vo všetkom sa tak spoločnosť riadi štyrmi základnými princípmi:
  1. Príroda
  2. Obnoviteľnosť
  3. Trvanlivosť
  4. Nadčasovosť

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.

Za každého zákazníka jeden strom

 „Úcta k prírode je neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej filozofie. Používame prírodné suroviny ako je certifikované drevo z obnoviteľných lesov a aj lepidlá a oleje sú na prírodnej báze,“ vysvetľujú priamo v Javorine. Takýto výrobný cyklus je ekologický a vzniká pri ňom minimálne množstvo odpadu. A za každého zákazníka zasadia mladý dubový strom v novo založenom lese na východe Slovenska: „Každý náš zákazník tak prispieva k obnoviteľnosti prírodných zdrojov.“

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.
Príroda, obnoviteľnosť, trvanlivosť a nadčasovosť. Tieto hodnoty sú v DNA značky.

Leave A Reply

Navigate