Rozjarené #bonamiradosti z vášho Instagramu

Nie je to tak dávno, čo nás oficiálne opustila zima. Namiesto nej k nám hneď zavítali slnečné lúče, ktoré okamžite prebudili jarného ducha. Všetko sa rýchlo zazelenalo, vyrástli prvé kvietky a my sme mohli odhodiť kabáty a vytiahnuť tenisky. A z vašich fotografií je tiež jasné, že máte z príchodu jari radosť! Poďme sa spoločne pozrieť, aké #bonamiradosti vás rozjarili tentokrát 🙂

Prvá ‚grilovačka‘

Prečo si neurobiť pekné popoludnie (alebo rovno celý deň) v parku alebo na záhrade? K pobytu na čerstvom vzduchu neodmysliteľne patrí dobré jedlo, čo veľmi dobre vie aj @zuzi.slesingerova, ktorej dobroty vyzerajú viac než lákavo. Takže všetko rýchlo zbaľte a vyrazte von!

Nejlepší je domácí barbecue 🤗 @bonamicz #bonamisoutez #bonamiradosti

A post shared by Zuzi Šlesingerová (@zuzi.slesingerova) on

V záplave slnečných lúčov

Jarnému obdobiu rozhodne nemôžeme uprieť, že so svojím príchodom prináša poriadnu dávku sviežosti. Napríklad v podobe rozkvitnutých kvetov, ktoré rozžiaria a prevoňajú kuchyňu rovnako, ako to vie ranná káva. Tajomnú moc kvetín veľmi dobre poznáte, a Instagram nimi priam oplýva… ako trebárs u @nikolhess.

Kouzlo sezónnych detailov

Po dlhej a pochmúrnej zime každý túži po maličkostiach, ktoré mu spríjemnia nové teplejšie obdobie. Detaily ako kvety, farebný nábytok či obliečky rozjasnia celú miestnosť a pôsobia veľmi sviežo a príjemne – na domácich aj návštevy. Farieb sa nebojí ani @kiarablogsite.

Ak sa nutne necítite na farby v interiéri, doprajte si trochu jari v podobe farebných šperkov – napríklad také Ko-ra-le fungujú priam čarovne, ako sa potvrdilo aj @adelajur.

Chcete aj vy inšpirovať ostatných? Podeľte sa s nami aj so zbytkom sveta o svoje obľúbené kúsky a ukážte ostatným, čo vám robí radosť. Vyfoťte nám vaše dekorácie alebo nové prírastky z Bonami, pridajte hashtag #bonamiradosti a staňte sa inšpiratívnym členom Bonami komunity.

Leave A Reply

Navigate