Vyhrajte dovolenku snov!

A nekecáme!

Divíte sa, prečo by sme pre vás pripavili takúto akciu práve teraz? Po lete, po prázdninách, keď už ste opäť zabratí do každodenných povinností a starostí, keď sa dni skracujú a začína byť zimšie?

Odpoveď je jednoduchá a jasná. Pretože vás máme radi! Pretože nám na vás záleží a myslíme si, že človek by si mal užívať každú ročnú dobu a že nielen leto dokáže byť príjemné. Myslíme si, že si človek niekedy zaslúži oddych naviac, že si zaslúži nečakanú odmenu. Myslíme, že je to krásny pocit mať sa na čo tešiť a užívať si to.

My v Bonami pracujeme veľa a vieme aké je to príjemné, keď niekto našu prácu ocení, keď sú zákazníci spokojní a keď nás pochvália a pošlú pekné fotky… len tak! A my vám to teda teraz takto chceme vrátiť! Mimo Vianoce, mimo leto, teraz!

Ako sa zapojiť? Urobte počas septembra objednávku na www.bonami.sk a zaplaťte ju ešte dnes. Po dokončení objednávky odpovedzte na súťažnú otázku vo formulári, ktorý sa vám  automaticky zobrazí.

A je to, ste v súťaži!

DSC02614

Priebeh súťaže:

 1. Pre účasť v súťaži je nutné byť zaregistrovaný a prihlásený na www.bonami.sk, www.bonami.cz alebo www.bonami.pl (pre možnosť zúčastniť sa súťaže stačí registrácia len na jednej doméne).
 2. Zúčastniť sa môže každý, kto si na Bonami.sk, Bonami.cz alebo Bonami.pl urobí objednávku a zaplatí ju dopredu platobnou kartou, rýchlym bankovným prevodom alebo bankovým prevodom. V týchto prípadoch sa po dokončení platby užívateľovi zobrazí tipovací formulár so súťažnou otázkou. Odoslaním odpovede je užívateľ zaradený do súťaže.

Pravidlá súťaže:

 • Súťaž prebieha od polnoci 3.9.2015 do polnoci 30.9.2015.
 • Prvú cenu vyhráva ten, kto si správne tipne alebo bude najbližšie správnej odpovedi na súťažnú otázku uvedenú vo formulári po dokončení objednávky.
 • Podľa poradia správnosti odpovede budú rozdelené ďalšie ceny v súťaži.
 • Do súťaže je možné zapojiť sa opakovane – s každou objednávkou sa môže do tipovacieho formulára so súťažnou otázkou vložiť nový tip.
 • V prípade zhodných správnych alebo najbližších odpovedí rozhoduje čas odoslania tipu.

DSC00268

DSC02054

 • Súťaž prebieha v troch krajinách – na území Slovenskej republiky, Českej republiky a Poľskej republiky na weboch www.bonami.sk, www.bonami.cz,www.bonami.pl, pričom ceny sú spoločné pre všetky tri zeme.
 • Do súťaže sa započítajú len tie objednávky, ktoré budú 1.10.2015 evidované ako zaplatené, nebudú zrušené, alebo dodatočne vrátené a budú zaplatené výhradne jednou z nasledujúcich platobných metód: platobná karta, rýchly bankový prevod (PayU), bankový prevod.
 • Objednávky na dobierku alebo pri zvolení metódy “zaplatiť až po vysklúšaní” sa dp súťaže nebudú zaraďovať.
 • V prípade, že bude zvolená niektorá z platobných metód umožňujúcich účasť v súťaži, ale platba nebude k 1.10.2015 pripísaná na Bonami účet, objednávka sa tiež do súťaže nezaradí.

DSC09000

DSC08652

Účasť v súťaži:

 1. Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba, ktorá dovŕšila 18 rokov veku a splní podmienky uvedené v pravidlách súťaže.
 2. Účastní súťaže berie na vedomie, že ak má menej ako 18 rokov, je povinný si pre účasť v súťaži zabezpečiť hlas svojho zákonného zástupcu. Pokiaľ takýto účastník nebude v prípade výhry schopný súhlas svojho zákonného zástupcu preukázať, stráca nárok na výhru v súťaži a výhra prepadá v prospech usporiadateľa.
 3. Účastník súťaže odoslaním svojho tipu po dokončení objednávky súhlasí so znením podmienok súťaže.

Výhra:

 • Výhercom sa stane účastník, ktorý tipne správnu odpoveď na súťažnú otázku týkajúcu sa počtu unikátnych produktov na Bonami, alebo sa k správnej odpovedi priblíži čo najviac. V prípade zhodných odpovedí rozhoduje skorší čas odoslania tipu.
 • Unikátnym produktom sa rozumie tzv. stock keeping unit, tj. skladová položka, napr. kreslo v dvoch farbách sú dva unikátne produkty, tričko rovnakého druhu a jednej farby, vo veľkostiach S, M a L sú tri unikátne produkty.
 • Vyhodnotenie súťaže a určenie výhercov prebehne do piatku 9.10.2015.
 • Každý účastník súťaže má nárok len na jednu výhru.
 • Výhercovia budú za účelom dohovoru o odovzdaní výhry kontaktovaní e-mailom.

DSC00281

 • Prvá, druhá a tretia cena je darčekový certifikát v hodnote 1110 eur, 900 eur a 700 eur na kúpu zájazdu podľa vlastného výberu od spoločnosti INVIA. Platnosť darčekového certifikátu je jeden rok od jeho vystavenia a čiastka na certifikáte slúži ako kredit, ktorý môže výherca uplatniť na ľubovoľný zájazd na www.invia.sk, www.invia.cz alebo www.invia.pl. Môže byť vyčerpaný jednorázovo, ale je možné použiť ho k nákupu aj viac ako jedného zájazdu. V prípade, že cena vybraných zájazdov presiahne v úhrne výšku hodnoty certifikátu, držiteľ uhradí rozdiel pri nákupe.
 • Každý účastník súťaže, ktorý pošle svoj tip a nezíska žiadnu z 20 výhier, získava dopravu zadarmo na svoj ďalší nákup na Bonami. Výhercov budeme o získaní dopravy zadarmo a podmienkach jej využitia onformovať e-mailom po skončení súťaže.
 • Výhru nie je možné vyplatiť v hotovosti, nie je ani súdne vymáhateľná.
 • V prípade podozrenia zo snahy obchádzať pravidlá hry alebo sa akýmkoľvek spôsobom dopúšťať podvodného konania si vyhradzujeme právo účastníka zo súťaže vylúčiť bez udania dôvodu a tak isto neprijímať do súťaže, či opätovne odmietnuť zjavne podvodné objednávky.

_DSC0260

Vyhradzujeme si právo súťaž kedykoľvek bez udania dôvodu skrátiť, prerušiť alebo zmeniť jej pravidlá. Zmena pravidiel súťaže nezakladá nárok účastníka súťaže na náhradu nákladov vynaložených v súťaži.

Komplikované to teda nieje vôbec, tak neváhajte a zapojte sa! Urobte si na Bonami radosť a ešte k tomu vyhrajte! Lepšia kombinácia snáď už ani neexistuje!
My sa už teraz tešíme, keď spoznáme víťazov a budeme napäto očakávať fotky z ich vysnenej dovolenky! A vy už viete, kam by ste sa chceli ísť s nami pozrieť?

DSC00442

Za všetky krásne fotky použité pre inšpiráciu k tomu článku, ďakujeme našej kolegyni Grétke Švecovej, ktorá verte či nie, na všetkých týchto miestach bola!

Leave A Reply

Navigate