Vyrazte k vode – prakticky a štýlovo

Leto je v plnom prúde a veľa z nás si užíva dlhé, horúce letné dni pri vode. Niektorí už majú letnú dovolenku za sebou, niektorí sa jej ešte len nevedia dočkať, ale dobrú a praktickú plážovú výbavu potrebujeme všetci! Nech už pôjdete k jazeru za dedinou, alebo do tropických diaľav, základom každého výletu k vode je samozrejme dobrá nálada, ale i tá môže byť podmienená kvalitnými pomocníkmi, ktorí vám váš letný odpočinok uľahčia a spríjemnia.

doplnky na pláž

Vyberte si to najdokonalejšie miesto a pohodlne sa usaďte…

Nech už sa rozhodnete oddychovať pri jazere, či na pláži, zvoľte si vždy to pre vás najideálnejšie miesto, kde budete môcť pohodlne stráviť celý deň! Či už preferujete pobyt na slniečku a chcete chytať bronz, alebo si radi čítate v chládku, musíte si byť istí, že vám bude pohodlne (ak ste napríklad ešte nevyskúšali našu novinku Lamzac od Fatboy, toto je tá ideálna príležitosť!). A ak cestujete i ratolesťami, nezabudnite ani na poctivú ochranu pred slniečkom a spálením. Vyberte si teda napríklad z našej veľkej ponuky uterákov, posušiek a diek, alebo zvoľte i niečo hravejšie s praktickým efektom.

doplnky na pláž

ręcznik plażowy
1. Osuška HIP Meringue, 2. Plážová osuška  One Moe Blue, 3. Cestovný uterák  Travel Towel, 4. Uterák Blue Waves, 5. Uterák hammam  Artemis Orange.

A čo na seba?

Nepodceňujte ochranu pred slniečkom ani priamo na vašje koži! Je vedecky dokázané, že nie je zdravé sa priamemu slnku vystavovať bez prestávky a ani byť celý deň v mokrých plavkách. Využite teda toto malé obmedzenie k tomu, aby ste si aj vy na sebe vyskúšali pocit rozvliatych šiat, veľkých klobúkov a šatiek, v ktorých sa budete cítiť ako vo filme! Všetko to stačí zabaliť do veľke plážovej tašky, doplniť veľkými slnečnými okuliarmi a je to!

A odhliadnuc od štýlu – stará známa rada na záver – pitný režáim netreba podceňovať nikdy, no pre leto to platí dvojnnásobne! V tejto dobe je k dispozícii také množstvo pekných a praktických fliaš všetkých farieb a veľkostí, že si stačí len vybrať!

doplnky na pláž
1. Desiatová termotaška  Beau&Elliot Pink Confetti, 2. Plážová taška Straw, 3. Osuška  Ashan Blue, 4. Slnečné okuliare Nectar Bombay, 5. Slamený klobúk  White Black.

doplnky na pláž

butelka na wodę tanio
1. Fľaša Aladdin, 2. Fľaše od značky ReTap, 3. Športová fľaša na vodu Citrus Zinger Sport.

Leave A Reply

Navigate