Vtipné a netradičné DIY pre tú najdlhšiu párty roka!

Už sa nemôžete dočkať najdhšej noci v roku? Tešíte sa, že si konečne poriadne vyhodíte z kopýtka a po dlhej dobe sa stretneme s priateľmi, ktorých ste celý rok nevideli? Poďte tento rok osláviť Silvestra vo veľkom štýle! Usporiadajte večierok, na ktorý sa len tak nezabúda! My sme pre vás pripravili niekoľko DIY tipov, ktoré z vašej oslavy urobia legendárnu… nie, počkať… mega super legendárnu párty!

1) Párty hlava

Zaveďte na oslovu príchodu nového roku novú tradíciu – určite vtipný dress code, kedy všetci vaši hostia musia prísť s vtipnou pokrývkou hlavy! My sme dali do kopy niekoľko nápadov na doplnky, ktoré pre všetkých oslávencov vyrobíte za niekoľko minút.

K tejto ozdobe budete potrebovať len obyčajnú čelenku do vlasov a balóniky vo farbách podľa vlastného výberu. Nafúknuté ich priviažte ku čelenke a hotovo! Zdroj: Studio DIY
Ukážte všetkým, že ste poriadne párty zviera! Nasaďte si na hlavu ušiská s roztomilým klobúčikom a o štýlové fotky plné radosti bude zaručene postarané! Zdroj: Studio DIY

2) Nech je vás poriadne počuť!

Len nech vás všetci susedia poriadne počujú, len nech vedia, že sa viete baviť! Zadovážte si rolničky (určite ich nájdete v každom papierníctve), paličku (napríklad od nanuku, alebo zvoľte obyčajný kus drievka) a stuhu. Na ňu potom rolničky navlečte a obmotajte ju okolo drievka. Tým pádom to budete môcť o pol noci poriadne roztočiť a dať na javo vašu radosť!

new-years-diy-noisemakers-5-1024x733
new-years-diy-noisemakers-6-1024x682

Zdroj: Project Nursery

3) Farebné fŕkačky

Ten najjednoduhší a najfarebnejší doplnok zároveň! Čo budete potrebovať? Len farebný papier, nožničky, lepidlo, malé (kancelárske) spinky a klasické slamky.

PartyBlowers1

Za papieru si podľa obrázku vystrihnite obdľžnikový tvar, ktorý následne preložíte napoly. Tam, kde sa hrany prekryjú, kvapnite lepidlo, preložte a nechajte zaschnúť. Vrchnú otvorenú stranu ohnite a tiež zlepte (viz obr. 3). Výsledný tvar namotajte na ceruzku a ešte upevnite spinkou, aby i po rozbalení „slimák“ udržal svoj tvar. Keď tak urobíte, prilepte papierový základ fŕkačky na slamku a hrany, kam zatiaľ prúdi vzduch, ohnite a prilepte (viz obr. 6). Pre dokonalý efekt môžete slamku ešte dozdobiť strapcami, ale nutné to nie je – fŕkačku ako takú už máte vlastne hotovú!

PartyBlowerSteps

A už nie je na čo čakať – večierok môže začať!

Zdroj: Minted

Leave A Reply

Navigate