#bonamiradosti zo Škandinávie alebo Severský domov

Pretože sa tento týždeň venujeme škandinávskemu štýlu, mrkli sme aj na Instagram, aby sme zistili, či sa vám #scandi páči rovnako ako nám. A nestačili sme sa čudovať – ​​jednoduchosť a efektnosť jednoduchých línií, svetlých farieb a prírodných materiálov funguje a vy ste ukázali, že ich viete dokonale namixovať. Pozrite sa, ako vyzerajú škandinávske trendy na Bonami a porovnajte ich s fotkami našich fanúšikov.
#bonamiradosti ze skandinávie

Držte sa klasiky (pre istotu)

Základným pravidlom pre škandinávsky interiér je nepúšťať sa do veľkých farebných experimentov. Ideálne farebné ladenie by sa malo točiť okolo bielej či šedej, prípadne ho môžete okoreniť nesmrteľnou kombináciou čierna-biela. Inšpirovať sa pokojne môžete u @bara_chrudimska, ktorá si domov spestrila výrazným kobercom.

#bonamiradosti zo Škandinávie v pastelových tónoch

Nie všetci si ale dokážu predstaviť svoj život bez farieb. Ani severský štýl nie je až tak prísny – najlepšie s ním fungujú farby pastelové. Teda tie, ktoré „nekričia“ a neznervózňujú. Svoje o tom vie aj @jitkafojtikova, ktorej severský kút skvele funguje s jemnou ružovou.

Zaspávať s polárnou žiarou za oknami…

Kto by nechcel zaspávať pod šírym nebom alebo dokonca priamo pri polárnom kruhu, kde sa večer na nebi odohráva doslova magické predstavenie. Čarovné noci si môžeme priblížiť noci môžeme aspoň pomocou jemne vzorovanej nórskej obliečky po vzore @tereza_cervinka.

Severské kvety

Hoci sa môže zdať, že severský štýl pôsobí stroho a nehostinne, nenechajte sa oklamať. Okrem prírodného dreva dbá tiež na dostatok živých kvetov, ktoré využíva aj na takých miestach ako je kúpeľňa. Kvetov sa nebojí ani @beata_fashionpicanteria a skvele ich aranžuje do rôznorodých váz, čo domovu dodáva ten správny šmrnc.

My little garden 🌱🌿 #homesweethome #homedecor #home #garden #eucalyptus #cactuslover #flowers

A post shared by ➖ Beáta Kaňoková ➖ (@beata_fashionpicanteria) on

Chcete aj vy inšpirovať ostatných? Podeľte sa s nami aj so zvyškom sveta o svoje obľúbené kúsky a ukážte ostatným, čo vám dokáže spraviť radosť. Odfoťte nám svoje dekorácie alebo nové prírastky z Bonami, pridajte hashtag #bonamiradosti a staňte sa inšpiratívnym členom Bonami komunity 🙂

Leave A Reply

Navigate