#bonamiradosti z kancelárie alebo inšpirácia na každý deň

S každým ďalším dňom sa množstvo #bonamiradostí rozširuje a nás teší, že je na svete toľko krásnych vecí a momentov hodných odfotenia. Tentokrát sme pre vás vybrali #bonamiradosti z kancelárie, inšpirujte sa, aké kúsky sa hodia k práci doma, v kancelárii alebo iba tak, pre voľnejšie odpoludnie plné čítania a hľadania inšpirácie…

#bonamiradosti z kanceláře - Inspirace pro každý den

Homeoffice alebo kancelária doma (v posteli)

Všimli sme si, že tiež radi pracujete a plánujete doma – vo veľkom kresle, na sedačke, alebo dokonca (ako @veronikajorjobert) rovno v posteli. K tomu všetkému vám pomáhajú obľúbené hrnčeky a krásne zošity alebo diáre rôznych farieb a veľkostí.

Evening home office 👌🏻🛏

A post shared by Veronika Sadovska (@veronikajorjobert) on

#bonamiradosti z drobností

Či už pracujete na plný úväzok v kancelárii, študujete medicínu alebo píšete do novín, nezabúdajte ani na drobnosti, ktoré vám zlepšia (nielen) pracovný deň. Rovnako ako @bara.chrudimska, ktorá spestrila svoj fotoaparát. A z toho máme radosť!

Čas na kávu a čaj

Aj uprostred hektického pracovného dňa dokážete zastaviť a nechať si chvíľku pre seba. Ranné plánovanie najlepšie funguje so šálkou horúceho čaju servírovaného v kľude, ako to vie @le.donka.

#bonamiradosti z kancelárie

Chcete tiež inšpirovať ostatných? Podeľte sa s nami a so zbytkom sveta o svoje obľúbené kúsky a ukážte ostaným, čo vám robí radosť. Vyfoťte nám svoje dekorácie alebo nové prírastky z Bonami, pridajte hashtag #bonamiradosti a staňte sa inšpiratívnym členom Bonami komunity.

Leave A Reply

Navigate