#bonamiradosti vo vašich spálňach

Každý deň nás prekvapuje a teší inšpirácia z krásnych fotiek vášho domova. Niekedy ukazujete obľúbené doplnky, niekedy sa stávame hosťami vo vašej obývačke alebo spálni. Sme šťastní, že spoločne s vami skrášľujeme svet. Poďte sa pozrieť na výber tohto týždňa a už teraz sa tešíme  na ďalšie fotografie!

Ako z rozprávky!
Nebude žiadnym prekvapením, že posteľná bielizeň a dekorácie do spálne sú najčastejšou témou vašich fotiek. Milujeme vám dávať dôvod na radosť. Jednou z nich sú obliečky Mickey. V kombinácii s plyšákom je to skutočná oáza relaxu. Z takej postele sa vám nebude chcieť vstávať!


Čas na zmeny!
Stále nemôžeme uveriť, ako veľmi ste kreatívni. Myslíte, že tieto interiéry sú navrhované odborníkmi na interiérový dizajn? Vôbec nie!  Krásna spálňa pani Mirky, ktorá je doplnená o lampu z Bonami funguje ako celok a má neskutočnú charizmu.

Naša vysnená #spálňa sa už začína na seba podobať ♥ #rekonstrukcia forever… #bedroom #bonamiradosti #lampa

Fotka zveřejněná uživatelem Miroslava Gromovská (@miroslavagromovska),

Čas na relax!
Spálňa nie je len miestnosť na dekorácie, je to hlavne miesto odpočinku a relaxu. Raz za čas je super si vychutnať raňajky ešte pod perinou alebo len tak leňošiť a čítať časopisy. Ak na takýto luxus nemáte dostatok času ráno, funguje to aj večer pri pohári dobrého vína alebo šampanského so sladkým potešením ako sú jahody alebo čokoláda.

Chcete aj vy iných inšpirovať? Podeľte sa s nami a so zbytkom sveta o vaše obľúbené kútiky vo vašom dome. Vyfoťte nám nápadité dekorácie alebo nové prírastky z Bonami, pridajte hashtag #bonamiradosti a staňte sa inšpirujúcim členom Bonami komunity.

Leave A Reply

Navigate