#bonamiradosti na víkend alebo inšpirácia s najmenšími

Sobota v posteli? Víkend plný hrania a zábavy? Náš výber #bonamiradosti s najmenšími ukazuje, že veľmi dobre viete, ako pre svojich najmenších zariadiť rozprávkovú izbičku. Teší nás, keď vidíme, koľko radosti okolo seba máte, a že vám úsmev na tvári vykúzlia nielen hmotné kúsky, ale aj vaši najmenší.

Kto sa hrá, nehnevá

Toto pravidlo funguje pre chlapcov aj dievčatá každého veku. Môžete sa hrať so stavebnicou, počítačovou hrou alebo s autíčkami, víkend vďaka tomu bude ešte o niečo krajší.

#bonamiradosti s najmenšími

Deti prinášajú veľa radosti do našich životov a je vidieť, že ich radi rozmaznávate. A my sa tomu vôbec nedivíme. Detský svet je totiž plný roztomilých kúskov a doplnkov, ktoré plnia sny.

Koberec pod psa a posteľ pre mačku

Všetci dobre vieme, že k milovaným členom rodiny patria aj štvornohí domáci miláčikovia. Snaha zakázať im posteľ alebo koberec veľakrát nezaberá a radi sa im podvolíme a dovolíme (skoro) všetko.

Víkendové radosti pre malých i veľkých

Ak ste školopovinní alebo skrátka len „ulietate“ na drobnostiach z papiernictva, fantázii sa medze nekladú. Hlavne, keď máte radosť. Kúsky s motívmi mačičiek totiž ešte neublížili nikomu.


Chcete aj vy inšpirovať ostatných? Podeľte sa s nami aj so zbytkom sveta o svoje obľúbené kúsky a ukážte ostatným, čo vám robí radosť. Vyfoťte nám vaše dekorácie alebo nové prírastky z Bonami, pridajte hashtag #bonamiradosti a staňte sa inšpiratívnym členom Bonami komunity.

Leave A Reply

Navigate