Vianočné testovanie: ikonická bábovka Nordic Ware

Nie všetci ste mali možnosť vidieť a mať v rukách naše produkty, preto sme sa rozhodli niektoré z nich pre vás otestovať. Minule to boli svetelné reťaze, tentokrát sme sa zamerali na večne rušnú kuchyňu. Varenie, zdieľanie receptov, úsmev na perách a nádherné výtvory z formy Nordic Ware.

Najlepším spôsobom ako zahnať jesenno-zimnú pochmúrnosť je totiž domáce jedlo. Preto sme sa na príchod chladnejších dní dobre pripravili. Strávime ich s našimi milovanými, v teple domova a pri spoločnom stole. Každý pripraví niečo dobré a zapijeme to obľúbeným čajom alebo vareným vínom. A dezert? Vyhrala to skvostná bábovka!

Byť vo forme!

Bábovka je stará známa vec, no vynoviť ju môžete na tisíc spôsobov. Pridajte banán, skúste nový druh orechov, vynechajte múku… Alebo zmeňte formu! Náš kolega Andrzej, ktorý pre vás testoval už svetielka Happy lights sa podujal na novú úlohu. Chcel sa presvedčiť o skvelom výsledku, o ktorom toľkokrát čítal vo všetkých tých spokojných komentároch.


Sledujte, ako sa obyčajné ingredience zmenia na neobyčajný výsledok s Nordic Ware. Foto: Martina Kočařová

Aký recept máte zvoliť? Upiecť čisto vanilkovú? Alebo s prímesou kakaa? A čo poviete na pridanie jogurtu alebo citrónu? My sme skúsili zdravú variantu s banánom. Nevadí, že nie ste v kuchyni úplne doma, vykúzliť sladké veľdielo nebude žiaden problém. S našimi podarenými kuchynskými doplnkami to zvládnete bez problémov!

Untitled design (71)

1. Sada Joseph Joseph NestSada Joseph Joseph Nest / 2. Kuchynská váha Bake My Day /
3. Sada na pečenie Baking Made Easy / 4. Drevený štetec na potieranie Elite Beech

A v čom je forma Nordic Ware tak výnimočná? Určite je to materiál, ktorý rovnomerne rozvádza teplo a vďaka ktorému môžete dokonca znížiť teplotu o niekoľko stupňov. Rozhodne tak nepreplatíte na účte elektriny a navyše vaša bábovka nebude nikdy pripálená alebo prilepená na formu. Stačí si vybrať menšiu či väčšiu veľkosť, jeden z mnohých architektonických tvarov a môžete sa tešiť na dokonalý výsledok.

Untitled design (72)
Poprášte ju cukrom, nakrájajte na jemné plátky a vychutnajte si svoj sladký výtvor! Foto: Nina Waldeckerová

3 komentáre

 1. Nebude nikdy pripalena ? mozete toto tvrdenie povedat aj po 10 tom peceni ? mne sa bohuzial pripeka na spodku, po 5 tich krasnych peceniach ako mate na obrazku , prestala forma fungovat a netusim precooo

  • Nina Waldeckerová Reply

   Tina,

   dobrý deň. Veľmi nás mrzí váš výsledok 🙁 Na formy Nordic Ware máme iba pozitívne reakcie, no je možné, že sa niekde stala chyba. 🙁 Napíšte na našu zákaznícku, určite sa dohodnete na ďalšom postupe 🙂

   Prajem krásny deň,
   Nina

   • uz som pisala ale nevedela mi nijak poradit iba ze mozem vratit formu, hm aj ja som bola nadsena lebo zo zaciatku vsetko super a teraz sa uz neda vyklopit a spodok sa prilepi, dakujem za odpoved

Leave A Reply

Navigate