10 tipov na svadobné dary, ktoré nadchnú

Vybrať ten správny darček pre novomanželov je naozajstné umenie. Preto vám prinášame výber originálnych svadobných darov, s ktorými sa trafíte do vkusu každého.

1. Štýlové stolovanie

Venujte šťastnému páru balíček pre prvé spoločné raňajky. Krásne hrnčeky a misky doplňte o kvalitný čaj či voňavú kávu, pridať môžete aj kávové príslušenstvo. Nezabudnite ani na obľúbené cereálie a ďalšiu dobroty. Všetko krásne zabaľte a premyslený darček je na svete.

2. Krásne spomienky

Svadba je začiatkom naozajstného rodinného života a k nemu určite patria aj maličkosti, ktoré robia domov domovom. Stena ozdobená fotografiami by nemala chýbať v žiadnom hniezdočku lásky.

3. Drobnosť pre radosť

Čo tak namiesto spoločného svadobného daru vybrať malú pozornosť pre ženícha a nevestu zvlášť? Pánov poteší napríklad športová výbava, praktická elektro vychytávka alebo hodinky. Dámy ocenia napríklad krásny šperk alebo prírodnú kozmetiku. My nedáme dopustiť na tu od Meraki. Vhodné je tiež nastaviť si jasný rozpočet. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky od 9 , radosťami od 19 € alebo pozornosťami od 39 €.

4. Mäkučké snívanie

Ten najsladší spánok je v čerstvo prezlečenej posteli. Nové obliečky sú jedným z príkladov praktických svadobných darčekov, ktoré vytvoria veľkú parádu a zároveň sú užitočné a potešia naozaj každého.

5. Nohy v teple

Že sú mäkké darčeky nuda? To už dávno neplatí. Ak hľadáte vtipný svadobný darček, veselé ponožky s hravými vzormi budu skvelou voľbou, s ktorou rozhodne nešliapnete vedľa.

6. Cestovná inšpirácia

Veľa už toho precestovali, čaká ich svadobná cesta a mnoho ďalších dobrodružstiev. Sedí to? Potom stojí za zváženie, obdarovať novomanželov skvelou mapu, v ktorej si môžu vyznačiť, kde všade boli a kam sa ešte vydajú.

7. Vonkajšia pohoda

Kto by nerád relaxoval na čerstvom vzduchu. Skvelým parťákom na preslnené leňošenie môže byť závesné hojdacie kreslo alebo sieť. K dispozícii sú aj modely, ktoré možno zavesiť do stropu, takže nebudete potrebovať vysoké stromy a záhradu. Tieto kúsky si totiž môžete umiestniť aj na terasu a balkón.

8. Záhradná párty

Miluje ženích grilovanie? Alebo snáď nevesta rada usporadúva letné stretnutia s priateľmi? Bez tej správnej výbavy sa nezaobídu.

P. 

9. Novomanželská štartovacia výbava

Na mieru šitý výber šikovných maličkostí pre novomanželov je jedným z najosobnejších darčekov na svadbu, aký si dokážeme predstaviť. Začnite taškou, do ktorej sa všetko pohodlnj vojde a prihadzujte do nej drobnosti, ktoré sa obom hodia na spoločnej ceste životom.

10. Splnený sen

Nevybrali ste si z našich nápadov na darčeky pre novomanželov. Darčekový poukaz nikdy nesklame. Zvoliť môžete podľa vašich finančných možností a obdarovaný bude mať pri výbere voľnú ruku. To je výhra pre obe strany.

Leave A Reply

Navigate